חברת היבואנים הוקמה מתוך צורך שהתפתח בשוק המקומי.

בשנים האחרונות אנו עדים לכך שמשפחות רבות העדיפו להרחיק ולרכוש  דרך היצרן בעולם לרבות סין ,טורקיה וארה"ב.

אם זה לרהט את ביתם או כל דבר אחר.

חשוב לציין כי הקנייה היא  החלק הקל בעסקה,אך מכאן יש לשלח את האריזות גדולות וקטנות וכי הנושא כרוך בהובלה מקומית עד לנמל המקומי, העמסת המטען אל האוניה המיועדת, קבלת המטען באחד מנמלי הארץ, חובת שחרור המטען דרך עמיל מכס המוסמך לעבוד מול רשויות המכס בישראל, פריקת המטען, העמסתו על משאית מקומית והובלתו אל הנקודה המבוקשת.

חשוב להבין כי על מוצרים רבים חלה חובת מיסים אשר מתווספים לסכום ומרכיבים את המחיר המלא עבור המוצר שרכשתם.

חברת "היבואנים" ? תוך שיתוף פעולה עם חברת "יחדיו שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ" המתמחה בשינוע מטעני יבוא ויצוא בים ובאוויר ובמתן שירותי עמילות מכס. מבטיחה את אספקת הסחורה באופן יעיל, מהיר וחסכוני בשל ריכוז המוצרים בנמלי המוצא והעמסתם באופן מרוכז דבר החוסך ממך כסף רב וזאת בשל עליות השילוח.

החברה בעלת ותק וניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום השילוח ועמילות המכס.  ביבואנים אנו שמים דגש על מתן שירות מקצועי בסטנדרטים בינלאומיים.

אנו מבצעים מעקב הזמנות יעיל ואמין באמצעות מערכות ממוחשבות מהמתקדמות בתחום. התוכנות שלנו מאפשרות עדכון הלקוח והסוכן באופן רציף און-ליין.

הצוות שלנו, המונה כ-35 עובדים מיומנים, פרוס במספר מרכזי שירות בישראל מתמחה במתן שירות "מדלת לדלת" ? מהספק בחו"ל או בישראל ועד ללקוח בארץ או בחו"ל.

סניפי החברה ? ביהוד, בלוד, באשדוד, בחיפה וליד גשר אלנבי מחוברים ביניהם באמצעות המערכת הממוחשבת ומתקשרים ישירות גם עם מסופי המכס השונים כך שניתן לבצע שחרור מהיר ויעיל של המטען בכל שעות היממה או לבצע מסירות ישירות על פי הצורך.

בנוסף ל"יבואנים" רשת המונה עשרות סוכנים ברחבי העולם המאפשרת מתן שירות מהיר ויעיל מכל קצוות תבל.

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה ובקשה.

היבואנים ? מספקת שרותי  שילוח בינלאומי ועמילות מכס, שינוע מטעני יבוא ויצוא בים ובאוויר, שירותי עמילות מכס. יבוא מכל נקודה בעולם לרבות מסין-טורקיה-ארה"ב

היבואנים ? שירות שלוקח אותך רחוק!

אתר "חברת יחדיו"  www.unitedxp.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן